Sprzęt komisowy

W tym dziale będę oferował Państwu sprzęt wzięty w komisNewa NMO 30R

cena 350.00 zł - sprzedany

Newa NMO 30R to gotowy i kompletny zestaw, idealny do założenia nanorafy. Zestaw ma wymiary kształt kostki o wymiarach 30x30x30 cm, a dzięki dyskretnie zabudowanej filtracji i oświetleniu idealnie komponuje się z każdym wnętrzem. Co więcej, brak wiszących kabli dzięki specjalnej konstrukcji obudowy narożnika.

Za utrzymanie właściwych parametrów wody odpowiada wielostopniowa, wydajna filtracja w postaci odpieniacza oraz mechanicznych i biologicznych wkładów filtracyjnych. Odpieniacz napędzany jest wysokowydajną pompą o bardzo małym (2,6 W) poborze prądu. Na energooszczędność całego zestawu dodatkowo wpływa zastosowane oświetlenie w postaci diod: 18x białe i 6x niebieskie o łącznym zużyciu prądu tylko 7W. Światło sterowane jest przy pomocy dwóch przycisków, dzięki którym możemy ustawić godziny włączania i wyłączania poszczególnych kanałów oświetlenia, a cały osprzęt jest estetycznie schowany w zabudowie narożnika.

Dzięki otwartej budowie nie ma problemów z przegrzewaniem się wody podczas upałów, natomiast grzałka (wykonana z laboratoryjnego szkła, z ceramicznym rdzeniem) dba o podtrzymanie temperatury podczas chłodniejszych dni.

Dane techniczne:
- Wymiary: 30x30x30 cm
- Odpieniacz wewnętrzny z kostką lipową
- Pompa powietrza do odpieniacza o mocy 2,6W z zaworkiem przeciwzwrotnym i regulacją wydajności
- Pompa obiegowa o mocy 3 W i wydajności 300 l/h
- Energooszczędne oświetlenie LED: 18 diod białych i 6 niebieskich
- Wbudowane timery do sterowania oświetleniem
- Wytrzymała grzałka z ceramicznym rdzeniem, wykonana z odpornego szkła laboratoryjnego