Dodatki

              cena 39,00 zł

Stone Fix (1500g)

Szybko wiążący klej na bazie cementu przeznaczony do łączenia ze sobą dużych elementów skały żywej oraz ceramicznej. Nie posiada związków toksycznych przez co jest całkowicie bezpieczny dla ryb oraz bezkręgowców.
Sposób użycia: niewielką ilość kleju należy wymieszać z wodą do uzyskania jednolitej, plastycznej konsystencji oraz natychmiast rozpocząć łączenie elementów. Zalecamy klejenie „na sucho”.  W razie konieczności klejenia pod wodą należy wyłączyć wszystkie pompy cyrkulacyjne oraz obiegowe, skleić pojedyncze elementy i pozostawić do związania na ok. 15 minut. Chwilowe zmętnienie wody nie jest szkodliwe. W zasiedlonych       zbiornikach zalecamy kleić nie więcej niż 2-3 elementy na dobę gdyż powstały osad może nieznacznie podnieść wartość pH w akwarium.
                       

 

  cena 39.00 zł

Afix Glue

Specjalna plastyczna masa dwuskładnikowa do łączenia małych kawałków skał oraz przytwierdzania koralowców twardych do skały. Nie powoduje zanieczyszczeń wody oraz nie jest toksyczna dla zwierząt rafowych. Należy oba składniki wymieszać w równych ilościach poza akwarium a następnie zużyć w ciągu 30 minut.
Produkt przeznaczony wyłącznie do akwarystyki.
Przechowywać w chłodnym miejscu z dala od światła oraz dzieci.
Waga 113 g.